| PrincessFlow01323 a întrebat:

Am nevoie de idei pentru nume de youtube. Vreau sa ma apuc de vlog si nu stiu ce nume sa ii dau canalului(sa contina numele meu, care este Daria).
Cea mai originala idee primeste funda happy

5 răspunsuri:
| drogh a răspuns:

Daria's World.

| evilgmr a răspuns:

Ce fel de vlog vrei sa faci? Pe ce domeniu?
Ai putea folosi D. Arry happy

| PrincessFlow01323 explică (pentru evilgmr):

Nu e vreun domeniu anume...sa fie pur si simplu, gen Tequilla, Selly, sa fac tutoriale DIY, etc. happy

| evilgmr a răspuns (pentru PrincessFlow01323):

Hm. Ar fi o idee, D. Arry sau cu un singur "r". Vine de la numele tau plus ca "diary" = jurnal. big grin Zic si eu.

| PrincessFlow01323 explică (pentru evilgmr):

E o idee buna numai ca nu ma prinde, fara suparare! Tu ai avut o idee buna, numai ca vreau un nume gen: DariiUNique (O prietena mi-a dat ideea asta) sau ceva cu Darii ar merge, ma gandesc...
Iti multumesc pentru raspuns happy