| βeĺBŷŷ a întrebat:

Vreau sa-mi fac pe youtube un canal cu tutorialuri despre manichiura : EX:cutepolish
Nu stiu ce nume sa-i pun canalului meu (in engleza)
Puteti sa-mi dati niste idei?
FUNDA! Multumesc

Răspuns Câştigător
| NikoIsDirectioner a răspuns:

Imi place ideea! Uite aici la ce m-am gandit si sper sa-ti placa1 S-imi trimiti un mesaj cand te-ai hotarat, cu likul de la yahoo :
NailArtLover,
LovePolish,
ArtOnNailMacker
PolishLover
NicePolishForYou
LoveOnYourNails
NailArtBabe
Sper ca te-am ajutat! happy

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru NikoIsDirectioner):

Linkul'''' scuzehappy Mi-a scapathappy

| faaalyoana a răspuns (pentru NikoIsDirectioner):

Pe mine m-ai ajutat nu pe ealaughing) hyhyhy

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru faaalyoana):

E bine daca am ajutat macar o persoana laughing

| βeĺBŷŷ explică (pentru faaalyoana):

M-a ajutat.Iar tu nu esti decat una care raspunsi fara creier

| βeĺBŷŷ explică (pentru NikoIsDirectioner):

Mi-am ales nicepolishforyou.Ai youtube? Cum pot sa sterg un vide de pe youtube>?

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Nu cred ca se poate, dar nu garantez nimichappy Funda pentru. raspunsul meu daca ti-a fost folositor si mi-ar placea mult sa vad niste tutoriale super pentru. unghiihappy Succeshappy

| βeĺBŷŷ explică (pentru NikoIsDirectioner):

Am reusit sa sterg.Ti-am dat funda la primul raspuns cu lista aia lunga.De abia acum am inceput dar voi creste.MS

| NikoIsDirectioner a răspuns (pentru βeĺBŷŷ):

Cu mare placerehappy

11 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Mai bine mi-ai da mie filmuletul la sfarsit si il postez eu, ca si cum ar fi al meu ce zici?
SI-ti ofer 1 milion? esti de acord

| EnahVonVanity a răspuns:

NailArt thinking

| EnahVonVanity a răspuns:

NailArt in colors.