| Jason80 a întrebat:

am o mare curiozitate...imi aduc aminte de cand eram mai mic ma uitam pe tvr 1 sau 2 numai stiu exact la niste desene cu niste tipi care zburau si mereu se luptau cu,, bad boys" erau vreo 3-4 si unul arata ca o grenada laughing. erau foarte frumoase si as vrea sa le revad dar din pacate nu-mi amintesc cum se numesc am doar aceste amintiri vagi.as fi foarte recunoscator daca cineva imi da o idee, link sau orice ca sa le gasesc...

2 răspunsuri:
| grgdlk a răspuns:

Te referi cumva la songogu dragonball?

| Jason80 explică:

Nu nu le stiu am vazut toate seriile...sunt altele au fost transmise inainte de dragon ball...dar din pacate nu-mi amintesc mai mult despre ele sad