| adelinasinica a întrebat:

Mai vreau si eu un raspuns pentru o intrebare legata de desene animate.erau pe tvr2 prin 2002, cred, dar acum multi ani, erau niste personaje cu aripi mai tin minte ca era o echipa formata din 3 baieti si 2 fete, toti aveau aripi si zburau, se luptau cu unul rau si nu mai stiu dar era frumos oarecum, si as vrea sa l revad, va rog dati mi raspunsuri, cei care stiu de anime,

5 răspunsuri:
| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

Esti sigura ca era anime, sau poate era desen animat? straight face

| ♥ℓiαnα♥ a răspuns:

...Doar Winx imi trece prin minte, imi pare rau thinking

| Andreea1130 a răspuns:

Nu era cumva cu o trupa de dansatori?

| ooOOMrDibbsOOoo a răspuns:

Cu un corb iacob? sau ceva de genu?

| adelinasinica explică:

Cred ca desen animat ca il dadea demult si era pe tvr2