| kotik_2056 a întrebat:

am privit un film si nu stiu cum se numeste, as dori foarte tare sa-l privesc din nou, este despre o fata populara care ajunge la armata, acolo ea se trezeste tirziu, nimeni nu o iubeste iar apoi incepe sa-i placa acolo si isi face prietene, ajutati-ma.

6 răspunsuri:
| EuSiCuMine a răspuns:

Buna, era pe Disney chanel cu o fata mica si rasfatata. din cate imi amintesc de numeste : Cadet Kelly

| deny a răspuns:

E de pe disney channel? era unu exact asa cum ai descris dar nu mai stiu cum se numeste

| daydreamer a răspuns:

Cadet Kelly.
O zi buna!

| Asdfghjklasdfghjkkl a răspuns:

Se numeste Cadet Kelly

| kotik_2056 explică:

Nu,din pacate nu e Cadet Kelly sadsad