| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Azi dimineata a dat la Disney Channel filmul cu Wendy Wu Razboinica Miss Boboc si cam pe atunci cand se bate cu Jessica se opreste brusc si da reclame. Iar eu cred ca dupa reclame o sa continue filmul, dar idiotii dau Viata in acvariu.Credeti ca o sa continue filmul diseara?

2 răspunsuri:
| ChuPaChuPsPinK a răspuns:

Pai ai grija cum vorbesti cu nu sunt idioti Viata in acvariu si foarte bine ca a bagat aia ca ma enerveaza filmu ala straight face ii felicit pe ei.

| alinae a răspuns:

Nu stiu ce zici tu dar macar uitate putin aici.

http://tv.acasa.ro/? cu=Disney+Channel

Cred ca te-ai trezit pe la 10, cand era o reclama, si dupa a reenceput filmul.A dat iar o pauza si a dat o mica reclama cu Viata in Acvariu.Il mai da vineri la 9:25. Bafta:*