| Stefa0072004 a întrebat:

Salut TPU, am și eu o întrebare, știe cineva cum se numește acest film? https://vm.tiktok.com/ZGePLgEGx/

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Tot ce am putut sa imi dau seama este un film indian!
vezi daca poti citi comentariile la acesta secventa, intrucat nu am tik-tok, nu am acces la comentariile referitoare la acest video

| Stefa0072004 explică (pentru Simpatic):

Asta am făcut, mulți întreabă de nume unu zice ca se numește musulman musulman nu am găsit nici un film cu aceasta denumire.

| Simpatic a răspuns (pentru Stefa0072004):

Ce sa-i faci indienii sunt mult diferiti de noi happy

| dullcat a răspuns:

Paginile asta niciodata nu trec titlul filmului, vor doar sa le faci activitate, te sfatuiesc sa te feresti de ele.