| Flower02 a întrebat:

Am si eu o problema. M-am uitat mai demult la un film de groaza, dar nu mai stiu cum se cheama si vreau sa-l revad.
Era despre o fetita ce era intrichiparea unui demon. A fost adoptata de o familie, dar ei au incercat sa o omoare intr-un cuptor cand si-au dat seama ce e. Apoi a salvat-o o femeie, care a si adoptat-o. Dar a descoperit si ea ce era fetita si a incercat de mai multe ori sa o omoare, dar degeaba. In cele din urma, cand erau amandoua in masina, femeia a derepat catre ocean, unde s-a aruncat cu tot cu masina. Ea a scapat, iar fetita a murit.
Stit cumva despre ce film vorbesc?

Răspuns Câştigător
| KamiM a răspuns:

Filmul se numeste Case 39.

3 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Pfff! cred ca am vazut si eu filmul dar sorry nu stiu cum se numeste

| Flower02 explică (pentru KamiM):

Mersi mult, asta erahappy

| Ofiintă a răspuns:

Deci nu era asta laughing

oricum am s-o vizionez