| anonim_4396 a întrebat:

Am vazut acum cativa ani un anime cu un tip care nu stiu cum a ajuns sa fie indatorat pisicilor si drept urmare tot primea misiuni in legatura cu pisici, trebuia sa gaseasca stapanul la o pisica, sa-i dea de mancare la alta si tot asa; avea un nume ceva mai lung (cel putin 4-5 cuvinte) si mi se pare ca personajul principal era blond; era si ceva romance daca nu ma insel. Ma puteti ajuta? (avea 12 sau 13 episoade)

Mai stiu odata ca era intr-o excursie cu clasa sau ceva de genu si erau foarte multe pisici pe insula respectiva.

Dau funda si voturi bune!

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Bună! Nu știu despre ce anime e vorba, dar aici sunt câteva idei
Sakurasou no Pet na Kanojo
Black cat

Sau poate găsești anime-ul în aceasta lista:

https://myanimelist.net/anime.php?q=Cat&show=0