| cutremur a întrebat:

am vazut acum vreo 6 sau 7 ani un film,era ceva de genu "colt alb"tot cu un lup sau caine nu-mi mai aduc aminte,care lupul din cate imi amintesc moare pe la sfarsitul filmului,era pe timp de iarna,asi dori mult sa revad filmul ala,rog pe cei care stiu filme asemanatoare cu ce am detaliat eu sa-mi raspunda.
Orice raspuns e binevenit, multumesc anticipat, daca se va gasi cineva sa-mi de-a ceea ce caut dau funda mare marewinkingmersi inca o data!

6 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

White fang si White Fang 2: Myth of the White Wolf sau Never Cry Wolf
Desi cred ca sunt primele 2 big grin
Vizionare placutabig grin

| unknownn a răspuns:

Balto?

| dannyel86 a răspuns:

Incearca "Chemarea strabunilor". E tot cu un caine in rolul principal: Buck.
"Hachiko" e, intr-adevar, un film care impresioneaza (ia-ti servetele multe laughing) )

| foxsilver a răspuns:

Cred ca este vorba despre"Hachiko".

| cutremur explică:

Nu este niciunul de aici, nu stiu, poate am fost singurul care l-am vazut, dar nu credbig grin.....inca ceva, era pe tvr1laughing

| Petcu_ioana_1965 a răspuns:

Chermarea Strabunilor