| Bear333 a întrebat:

am vazut anul trecut un film si vreau sa il vad din nou dar nu mai stiu cum se numeste. Poate stiti voi. E un film horror in care este vorba de un om care se teme de moarte si anunta o recomensa de vreo 10-20.000$ celui care ii poate dovedi ca exista viata dupa moarte, dupa mai multe incercari nereusite se duce undeva la un aeroport unde intalneste o fantoma ce pare a fi om, fantoma aia il ghideaza la corpul lui dintr-o casa parasita si dupa aceea omul nostru vede tot ce e legat de lucruri paranormale. Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| GabyT10 a răspuns:

Filmul se numeste We Go On (2016).Am vazut si eu acest film si mi-a placut foarte mult.Vizionare placuta iti doresc happy