| Neymar96 a întrebat:

am vazut de mult un film in care un baiat se droga si ajunsase dependent iar apoi se dusese la mama lui acasa si aceasta nu ii deshidea pentru ca era frica de el iar el tipa pe la usa stiu ca nu sunt multe detalii dar poate stiti filmul dau FUNDA cui imi zice cum se numeste

11 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Bună,
Eu zic că e Requiem for a dream.
Uite:
http://www.imdb.com/title/tt0180093/
Numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Requiem For A Dream daca nu e asta chiar nu stiu happy

| Neymar96 explică (pentru anonim_4396):

Nu e dar mersi oricum am vazut un trailer si o sa il vad si pe asta

| Neymar96 explică (pentru anonim_4396):

L-am gasit the basketball diaries se numeste daca vrei sa il vezi e un film extrem de bun

| anonim_4396 a răspuns (pentru Neymar96):

Nu-mi prezinta interes, am o lista intreaga cu filme de vazut, care zic eu is mai bune ca ala happy

| Neymar96 explică (pentru anonim_4396):

Ok big grin

| Caricaturistafaralimite a răspuns (pentru Neymar96):

O sa ma uit eu

| Neymar96 explică (pentru Caricaturistafaralimite):

Ok sa imi zici cum ti s-a parut happy

| Caricaturistafaralimite a răspuns (pentru Neymar96):

Foarte interesanta a fost. Mi-a placut filmu uite idu meu by_alyss_style

| Neymar96 explică (pentru Caricaturistafaralimite):

Ma bucur cati-a placut o sa te adaug pe mess happy

| BiancaC23 a răspuns:

"Dependent de droguri"?! rolling on the floor)))))))))