| n70virus a întrebat:

Am vazut mai de mult un film de groaza. vreau sa il vad din noudar nu stiu cum se mai numeste. imi aduc aminte doar niste secvente din film. cum ar fi: un tip sau o tipa da sa cada intr-o prapastie si incearca sa se tina de niste buruieni, iarba si atacatorul ii intinde un cutit sau sabie si tipul sau tipa se tine de cutit, sabie tainduse la maini si cade. Stie cineva cum se numeste filmul? va rog mult dau funda.

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cu cumva e 'House Of Wax' - am auzit că e in ceva topuri

1 răspuns:
| n70virus explică:

Nu e House Of Wax, in film imi aduc aminte ca o fata era in piscina si criminalul ia televizorul si il arunca in piscina sa electrocuteze fata.