| TOOL a întrebat:

am vazut o tona de filme pana acum:
Comedie : American Pie (toate), Scary Movie (toate), A haunted house (astept si partea a 2 -a), A Li G indahouse,Big Stan, Yes man, Grown ups (1, 2).
Actiune : Curierul(1, 2,3), Red, Expendebles (1, 2), Homefront, Hummingbird, Safe, War,
Horror : Saw ( 1-7), The Grudge, The exorcist, World War Z, Zombie land, Legenda vie. etc.
Intrebarea mea este ce filme interesante mai stiti in afara de cele spuse de mine?

Răspuns Câştigător
| Seepty a răspuns:

Actiune:
Blood and Bone
Undisputed
Unshealed
Man of Tai Chi
Fighting
Never back Down

Horror:
Hostel
Wrong Turn
Hellraiser
Coffin Baby
Final Destination
Texas Chainsaw MAssacre

Comedie:
The Hangrover
Due Date
The Mask
Road Trip
Euro Trip
Boat Trip

FUNDA?

| TOOL explică (pentru Seepty):

Da am vazut HellRaiser, Final destination, Hostel, The Hangrover, Boat trip, the maskwinking. oricum ti-am dat funda pentru filme ca Coffin baby, texas chainsaw Massacre, never back down pentru ca mi s-au parut de a dreptu' geniale

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doar genurile alea iti plac? incearca si thriller si drama.
Fight club
Se7en
Pathology
28 days later
spune-mi daca ai vazut unu din astea ca iti mai dau
how high ai vazut?

| TOOL explică (pentru Th3AbSinTh3):

Am vazut 28 Days Later, am zis ca nu o sa mai pun niciodata ochiu pe genul asta de filme, Pentru mine Thriller inseamna o corcitura dintre horror, sf si crima. De curand am vazut un thriller pe pro Tv, cand am vazut talentul actoricesc de rahat a lu' Florin Busuioc. Si dramele nu-mi plac, daca nu vad un mort, o faza haslie sau o explozie in primele 20 de minute din film nu are rost sa ma uit la el.

| Teardrop a răspuns:

Păi...e destul de ciudat că ţii socoteala la filmele pe care le vezi...

În ultima vreme am văzut câteva filme bune la cineva: Tokarev (cu Nicolas Cage), Thor:The Dark World, The Hobbit, Splice(un fel de thriller)

Şi câteva filme care mi-au rămas întipărite în minte:
Edward Scrissorhands (vechi, din '90 parcă, prima colaborare Johnny Depp-Tim Burton).
Lord of The Rings (clasic)
Due Date (comedie cu Robert Downey Jr.)
Ghost Rider
Sherlock Holmes (Robert Downey Jr.)
Who am I? (Jackie Chan)
Lord of Flie (şi ăsta vechi, de prin '76, da' al naibii de bun)
Hatchi: A dog's tale (e cam trist, da' merge)
Inception (cu Leonardo DiCaprio)
Looper
In time

| adiaditzu97 a răspuns:

John Carter. e super filmu l-am vazut de curand... Constantine si filmu asta e tare. Daredevil, Viy, si Danny the dog. Acestea sunt preferatele mele in afara de ceai mai spus tu dca vrei sa te uiti, John carter si danny the dog sunt cele mai tari din ce ti-am zis sa-mi spui care tiau placut cel mai mult dca o sa le vizionezi