| ÎngerCretin a întrebat:

Am vazut odata un film cu un monstru gen hulk numai ca era din piatra (parca erau niste desene cu omul de piatra) care avea 2 coarne iesite din cap scurte si turtite la capat.Tot ce mai tin minte este ca a fost calcat odata de tren si filmul era de comedie.
Cine imi zice cum se numeste...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa...pfff...nu stiu sigur dar se aseamana putin cu filmul Hellboy:
http://www.cinemarx.ro/......n-161.html

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Hellboy sau Fantastic Four

| ÎngerCretin explică (pentru Intruder19):

Tie iti dau doar vot. Imi pare rau dar raspunsul lui Berta98 e mai ''complet''.

Răspuns utilizator avertizat