| SiderS a întrebat:

Salut TPU! Am vazut odata un film si nu mai stiu cum se numea, se intampla sa fie o femeie si un barbat blocati intr-un portbagaj de masina, aproape in tot filmul, acestia incercau sa scape. Stie careva?

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Uita te la bloclaughing

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Esti sigur că erau ambii in portbagajul masinii?
Și încăpeau?!

Era drama, psihologic, thriller, horror?
Se ascundeau, erau rapiti?

Mai oferă niste detalii despre film, chiar numai atat ai retinut?

M-am gandit si la Wind Chill (2007), dar NU sunt in portbagaj...

| SiderS explică (pentru floresdemayo):

Nu mai tin minte chiar tot, l-am vazut acum ceva timp, aproape tot filmul este cu ei doi in portbagaj blocati, la final cand reusesc sa scape unul din ei moare, nu mai stiu exact care dintre ei. Stiu ca era drama si nu mai stiu ce. Nu mai tin minte tot daca erau rapiti sau nu... il tot caut de 3 ore si nu gasesc nimic, nicaieri.

| Sn4k3 a răspuns:

Brake (2012)?

| SiderS explică (pentru Sn4k3):

Pe acesta l-am gasit si eu cand am cautat, dar nu este.

| KevinLevin a răspuns:

Din ce an este?

| SiderS explică (pentru KevinLevin):

Daca stiam anul, il gaseam singur, nu mai puneam intrebarea aici.