| C0XBOY a întrebat:

am vazut un film acum cateva luni bune la televizor cu niste tovarasi, cred ca pe pro cinema, nu stiu sigur. Filmu era gen: Era un barbat care agata femei in club, le dadea cocaina 2 3 4 lunii dupa cateva zile le dadea heroina si gata, facea ce vroia din ele, Parca era o femeie blonda una bruneta si creola. Si la sfarsit era vorba de niste bani care ia lasat lui lu fiusu cred in portbagaj. Si cineva parca isi imagineaza cum a decurs ca i-a gasit o inregistrare care spune tot de cum a parcurs el.

2 răspunsuri:
| VirusS97 a răspuns:

Nu sti exact cand l-ai vazut? daca aflii data poti cauta pe desfasurator la procinema.

| C0XBOY explică:

Nu numai stiu cand l-am vazut.