| Sergiu2k12 a întrebat:

Ce se intampla daca ma droghez cu heroina sau cocaina?

7 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Dai colțu, sau eventual ajungi în pușcărie și tot dai colțu', dar nu înainte de a experimenta noi orizonturi sexuale...

| William a răspuns:

Faci un mare pacat, incalci legea si pe urma devii dependent. 3 motive sa nu te apuci de dorguri.

| tteo92 a răspuns:

Nimic rau, mergi in lumea viselor

| matrix100 a răspuns:

Drogurile pe care le-ai ales tu sunt dintre cele mai periculoase. In primul rand choar dupa prima doza creeaza dependenta si ulterior in urma consumarii altor doze o sa iti distrugi creierul, o sa ai dificultati de somn, capacitatea cerebrala o sa fie ca a unui batran. Sfat. NU TE APUCA DE ASA CEVA! Lasa sa fie doar o curiozitate si atata tot. Sunt alte activitati in viata placute sau daca vrei constructive. Numai bine

Răspuns utilizator avertizat
| Mirrre a răspuns:

Mai bine nu te droga.o sa fii dependent..si pana la urma..mori

| crakman a răspuns:

In primul rand nu iti recomand nici heroina nici cocaina.heroina provoaca dependenta de la prima doza, eu stiu ca am utilizato timp de 5 ani.si nu e edevarat ca o sa iti distruga creieru, o sa gandesti mult mai bine, in schimb o sa iti distruga ficatu, cocaina iti distruge creieru.mai asculta si tu specii, dragonu ak 47, si vei intelege mai bine.nu mai asculta ce zic toti ca multi nici nu stiu cum arata heroina situ doar de pe internet.