| Davyd_Stan_1995 a întrebat:

as dori niste nume de filme de actiune, super actiune si un film cu vampiri. Multumesc, DAU FUNDA.

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

My Best Friend Is a Vampire (1987)
Un tânăr student se trezeşte transformat în vampir după ce petrece o noapte cu o femeie atrăgătoare. La început tânărul este sceptic, dar cu ajutorul unui profesor în vârsta de...300 de ani şi al unei cărti Vampirismul - ghid pentru un stil de viaţă alternativ, ajunge să descopere că sângele nu are un gust atât de rau pe cât credea el. Noul vampir este unul bun şi nu muşcă oameni, ci se mulţumeşte cu sânge de porc pe care îl procură de la măcelarul…

Acţiune:Captain America: The Winter Soldier (2014)
Divergent (2014)

Baftă!

3 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Ghost(sau Phantom) are crima investigatie actiune..Merita vazut are doar 20 de episoade
si iti mai recomand si Two Weeks (are 16 episoade)Genre: Melodrama, crime, action, thriller, mystery, romance, family
site unde le poti viziona http://www.serialesubtitrateonline.info/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Actiune:
Soldat universal
Terminatorul
Rocky
Rambo
Fast&Furious
Talento de barrio
Sneack eyes
Ms and miss Smith
Ghost rider

Vampiri:
Twilight
The twins effect(Efectul gemenelor)