| kenNNzorFTW a întrebat:

As dori si eu cateva filme cu sex, droguri, creaturi, vampiri..Toate astea intr-un film gen : O petrecere cu droguri, sex care se termina prost, cu niste creaturi ceva de genu, nu caut un anume film, vreau sa imi dati nume de filme gen ce am scris eu mai sus big grin multumesc,

Răspuns Câştigător
| TraficDeMentosane a răspuns:

I Know What You Did Last Summer
http://www.imdb.com/title/tt0119345/

Este despre un fel de farsa, care se termina rau, apoi incepe cosmarul pentru personajele principale. Este destul de interesant, l-am vazut la Tv, mai demult.

I'll Always Know What You Did Last Summer
http://www.imdb.com/title/tt0469111/
Aceasi poveste, doar ca mai nou filmul. Eu zic sa alegi din astea 2 :D.

7 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Eu zic sa deschizi televizorul pe orice post de televiziune de stiri din Romania. happy Viata bate filmul.

| kenNNzorFTW explică:

Eh..Am zis si eu asa auzi "vampiri drogati" rolling on the floor), Filme de gen o petrecere care se termina prost cu crime, creaturi,. etc.

| Reek54 a răspuns:

Salut, Death Valley (e serial) si include cam toate astea, o sa te convingi singur/a.

| AndraNicoleta a răspuns:

Pulp fiction, The hangover 1 si 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

From dusk till dawn... mai ales prima parte, a lui Tarantino, are de toate!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Toate intr-unul?
Vampiri drogati n-am vazut laughing.

| Mariya5 a răspuns:

Era unul cu un varcolac.dar nu stiu cum ii zice si exact asa cum zici tu doar ca cu un varcolac nu cu un vampir.