| Progaming50 a întrebat:

As dori sa stiu cum se numeste filmul acela cu un actor de culoare de obicei amuzant in care ascunde un diamant si dupa ce iese din inchisoare afla ca s-a construit un sediu de politie acolo si se angajeaza si este foarte bun deoarece el stie cum e sa fii mafiot, iar in final il prind dar il lasa sa fuga! Intre timp el isi face un prieten bun in politie care ii este mereu in preajma!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Salut....filmul se numeste detectiv fara voie (blue streak) uite aici http://corefilm.forumpro.eu/t957-blue-streak-1999-detectiv-fara-voie

3 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Poate e asta:

Blue Streak (1999)
Detectiv fără voie

Hotul de bijuterii Miles Logan vrea sa recupereze un diamant, pe care-l furase printr-o actiune spectaculoasa, si apoi sa dispara pentru o vreme. Dar cand pozeaza ca unul dintre barbatii in uniforma albastra pentru a-si recupera piatra pretioasa, el se alege cu reputatia de a fi cel mai curajos, mai dur si mai nostim politist al L.A.P.D. (Los Angeles Police Departament). Daca nu este atent, ar putea primi ceea ce merita, adica... o promovare!

| BluishAngel a răspuns:

Cred ca stiu despre care film vorbesti dar nu sunt 100% sigura.Cauta : Money talks ( Banii vorbesc ).A fost difuzat vineri pe pro tv. Sper ca l-am nimeritwinkinghappy.

| Progaming50 explică:

Multumesc!