| Reggaee a întrebat:

as vrea niste filme faine sa imi spuneti si mie, gen:21 jump street; bad teacher; rush hour sau undisputed sau blood and bone sunt genul meu preferat de filme...dau funda ..ms anticipat

Răspuns Câştigător
| Alecs2012 a răspuns:

Limitless e foarte tare, A few best men o super comedie sau Think like a men. Funda?:*

5 răspunsuri:
| kenNNzorFTW a răspuns:

Fast Five, Outlander, Sniper Reloaded, Ride or Die, Unstoppable, Trilogy Bourne (este o serie de 4 filme)

| Reggaee explică:

Mersi Alecs foarte tari filmebig grin

| Alecs2012 a răspuns:

Cu placeree! :*

| medelicious a răspuns:

Friends with benefits
in time
the change up

| Viperavip1 a răspuns:

The Vampire Diaries, Criminal Minds, Weesd le poti gasi pe vplay.