| Lowsensitive a întrebat:

As vrea sa imi enumerati cate filme cunoasteti care ilustreaza ca subiect principal caini ai zapezii cum ar fi:"Snow Dogs". Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| SimpluAndrei a răspuns:

O duzina de labute. Sau era un film cu un copil care avea o catelusa husky si are o sanie si vrea sa participe la o cursa cu atelaje dar tatal lui nu il lasa fiind ca nu are 6 caini, de zuia lui isi doreste o echipa si 5 caini Golden Retriver ajung in depozitul lui si participa la cursa.

| Lowsensitive explică (pentru SimpluAndrei):

Cum se cheama filmul nu stii?

| pavel8741 a răspuns:

Eight Below Funda!

| Lowsensitive explică (pentru pavel8741):

Acela este cel mai bun si l-am vazut de 3 ori...altele! Oricum Eight Below e prea genial!