| ReSpawn17 a întrebat:

As vrea sa stiu numele actorilor care au jucat in star wars cum ar fi Skywalker,Leia,Ben, Anakin...Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ghost89 a răspuns:

Ewan mcgregor - obi van kenobi
natalie portman - padme
hayden christensen - anakin skywalker
ian mcdiarmid - palpatine
samuel l. jackson - mace windu
frank oz - yoda (voce)
anthony daniels - c3po
christopher lee - contele dooku
ahmed best - jar jar binks

si lista continua pe: m.imdb.com/title/tt0121766/fullcredits/cast

| ReSpawn17 explică (pentru Ghost89):

Dar sti daca va mai aparea un film star wars? nu animatie!

| Ghost89 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Din pacate, nu. Producatorul filmului, George Lucas, a anuntat oficial ca nu va mai fi vreun episod din filmul Star Wars.

| ReSpawn17 explică (pentru Ghost89):

Ce tare ar fi fost sa apara inca un film! Dar mai sti filme gen Star Wars? nu Star Trek

| Ghost89 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Mai jos ai o lista cu anul aparitiei filmului, si numele filmului. Sper sa fie util happy

1978 - Battlestar Galactica
1979 - The Black Hole
1980 - Flash Gordon
1982 - Blade Runner
1983 - Spacehunter: Adventures in the Forbidden Zone
1983 - Krull
1984 - The Last Starfighter
1994 - Stargate
1995 - Judge Dredd
2000 - Battlefield Earth

| Ghost89 a răspuns (pentru ReSpawn17):

Am o veste buna pentru tine. LucasFilms au cumparat trilogia Star Wars, George Lucas (producatorul Star Wars) se retrage din industria filmului, cel putin din Star Wars, iar LucasFilms au de gand sa faca o continuare la film, urmand ca in 2015 sa apara un nou film Star Wars.

| ReSpawn17 explică (pentru Ghost89):

Super tare! Abia astept sa apara nou film.Mersi pentru anunt!

6 răspunsuri:
Întrebări recente