| Denis15 a întrebat:

Ati vazut serialul Terra Nova,este bun, merita vazut?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Da este bun, merită văzut (este irelevant faptul că a fost anulat, se poate termina și așa, nu necesită o continuate) și poți să mai încerci The 100, iarăși foarte bun, acesta va avea și sez.2 (23 Oct. 2014) sau Nowhere Boys (sez.2, 2015). Altele cu tentă sf., dar anulate după primul sez.:The Tomorrow People, Star-Crossed

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Acum mă uit la The Strain 2014 nu am timp.Dar încearcă și vezi singur dacă îți place.

| AmethystNail a răspuns:

Per total mi-a placut, dar a fost anulat dupa sezonul 1 si nu prea are final.