| StasN9 a întrebat:

azi am inceput sa ma uit un nou anime death noth!

imi spuneti va rog daca in anime moare L baiatul spion. daca da?

vine alt baiat dupa ce moare el sau invie cumva inapoi?

funda + vot!

5 răspunsuri:
| Lamaitzza a răspuns:

Buna! L o sa moara, Light o sa il omoare apoi o sa vina in locul lui un " R " si anime-ul se termina cu moartea lui Light :P. E foarte fain anime-ul. Apropo, daca te uiti si la naruto te astept pe forum : www.naruto.wikiforum.ro

| Cosmiinna a răspuns:

Da L moare şi vine alt băiat care a crescut în acelaşi orfelinat ca el şi e mult mai deştept, e un băiat cu părul alb şi mult mai tânar decât era L happy vizionare plăcută, pe mine m-a fascinat acel anime big grin

| fatacarecusigurantanuteprivestecanddormi a răspuns:

Pana la urma L moare si Light devine noul L.mai apar doua cunostinte ale lui L Near si Melo

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Sal!
Se numeste Death Note!
Da, L moare, omorat de Shinigami-ul lui Misa Misa happy
Dupa moartea lui L, la ceva timp apar Near si Mello (discipolii lui L) dintre care Near ii ia locul lui L si se intituleaza N

| Gabriel_Puican_1991 a răspuns:

Sal! Death Note!

Da, L moare la un moment dat happy
Este omorat de shinigami-ul lui Misa-Misa happy
Dupa el apare Near si Mello (N si M) discipolii
Light ramane pana la capat!

Ps : funda?