| Ardei87 a întrebat:

Cand eram mai mic am vazut un film da nu mai stiu cum se numea. Erau patru sau cinci baieti si au plecat intr-o excursie si au pierdut masina cu care au plecat si s-au intors cu autobuzul laughing) au gasit si niste fete. Nu mai tin minte exact ce film este dar e smecher. Care imi spune numele filmului are funda! Multumesc frumos.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sex drive?
da mai multe detalii daca poti

| AnaFlorea a răspuns:

Eurotrip?

| Ardei87 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Nu e Sex Drive. Ti-as da detalii da' nici eu nu mai tin minte filmul sad In film era unu care purta mereu ochelari de soara laughing)