| asdsksda a întrebat:

Cand eram mai mic m-am uitat la un film in care era cursa cu camile si erau puse capcane in toata cursa la sfarsitul cursei camila actorului principal a cazut.Mai departe nu mai stiu big grin.Va rog spuneti-mi cum se numeste il caut de mult timp Funda Plzzzzzz Va rog frumos

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești sigur că erau cămile? Și eu cunosc un film foarte asemănător, însă cu cai, iar acțiunea are loc tot în deșert.
Hidalgo si Oceanul de Foc (Hidalgo), 2004
http://www.cinemarx.ro/filme/Hidalgo-Hidalgo-si-Oceanul-de-Foc-742.html

| asdsksda explică (pentru floresdemayo):

Da asta e multumesc uitasem ca era cu cai big grin

1 răspuns: