| EdiStefan a întrebat:

când eram mai mic mă tot uitam la niște desene cu Scooby-Doo, Scrappy-Doo și Shaggy, erau doar ei 3 în desen, nu erau și ceilalți din Echipa Misterelor. Erau mai multe episoade din seria asta, doar cu ei 3. Am tot căutat zilele astea acele episoade, dar nu le-am găsit. Îmi poate spune cineva numele exact al desenelor?
Fundiță

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Salut, cred că ştiu la care te referi, erau ei mai mici parcă, da, le-am văzut şi eu.

Scooby-Doo and Scrappy-Doo

Ăsta e "show"-ul dar cred că partea aia la care te referi tu e pe sezoane, cred că doar un sezon au fost ei 3. habar n-am, nu cunosc complet seria Scooby Doo