| osingat a întrebat:

happy
Cand eram mai mica m-am uitat la un film despre mafie. Nu mai tin minte decat 3 scene:
1. Protagonista transporta bani ilegal legandu-i de ea si ascunzandu-i sub haine.
2. O alta tipa din film fusese batuta de sotul ei si avea ochiul vanat pe care si-l ascundea sub ochelari.
3. Ultima scena a filmului, tipa scapa de mafie si pleaca cu copii ei.

Deci, cine stie filmul va rog spuneti-mi titlul original big grin.

Mersiii! happy

1 răspuns:
| AnormalFunkyGuy a răspuns:

... anonim Lol... is multe filme de genul asta.