| ChrissD a întrebat:

cand o sa inceapa sezonul 3 din Violetta la noi in Romania? Se va da la Disney in reluare si sezonul 2 cum s-a dat sezonul 1? Funta...

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Cred ca prin septembrie sau octombrie. Nu sunt sigur. Urmareste reclamele de la Disney in fiecare saptamana, pentru ca sigur vor anunta.

3 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Incepe in toamna.

| YoChriss a răspuns:

Hei! Sezonul 3 din Violetta va incepe in toamna. Sigur se va da in reluare sezonul 2. Funda?

| ChrissD explică (pentru YoChriss):

Pe ce data sau In ce luna?

| YoChriss a răspuns (pentru ChrissD):

Cred ca prin septembrie sau octombrie. Nu sunt sigur. Urmareste reclamele de la Disney in fiecare saptamana, pentru ca sigur vor anunta.