| ReSpawn17 a întrebat:

Care este personajul principal din Game Of Thrones? eu am vazut decat primele 3 episoade din sezonul 1 si nu imi dau seama care e personajjul principal!

3 răspunsuri:
| An0oNim0uS a răspuns:

Hmm din cate vad in acest serial pana-n prezent nu mi se pare sa fie vreun personaj principal - asta e parerea mea uitate la toate sezoanele/ep -prezent- season 3 - personaj principal cred ca o sa fie pe parcursu serialului la un momentdat... asa credbig grin

| JustMeYoyo a răspuns:

Personajul principal este Dayeneris Targarien deoarece ea este singurul personaj mostenitor de drept al tronului, copil al dragonului deoarece nu poate fi arsa de foc, mama a celor 3 dragoni pe care ii va avea mai incolo si singurul personaj care vrea sa cucereasca toate regatele. Sper ca te-am ajutat.