| Robu_Gabriel_1975 a întrebat:

caut si eu un film pe care l-am vazut mai demult dar nu mai stiu cum se numeste,prea multe detalii nu stiu din el big grinoi tineri se indragostesc, parintii nu erau de acord cu relatia lor, pina la urma pleaca doar ei doi in lume cu o masina si incep sa traiasca viata la extrem se drogau, vedeau tot felul de aratari din imaginatia lor. Filmul este foarte interesant si coloana sonora la fel..inca un detaliu:se, casatoresc' doar ei pe un pod deasupra unui rau pe urma vroiau sa se arunce..stiti cumva cum se numeste? va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| aladinbeci a răspuns:

Gabriel, e cam greu de spus. S-ar putea sa te referi la filmul Wild at heart(1990), directed by David Lynch. Au jucat Nicholas Cage si Laura Dern.
La noi a rulat cu titlul Suflet salbatic. Verifica si tu.

1 răspuns:
| Vasii98 a răspuns:

Nu prea poti sa gasesti filme asa de usor.