| Stefancalin1997 a întrebat:

caut un video player pentru pc care sa faca traducerea automat cand ma uit la film.
Funda!

Răspuns Câştigător
| WxRo a răspuns:

Nu exista asa ceva. Potplayer iti ofera varianta de a cauta si downloada automat subtitrare in limba dorita. Parca si bsplayer la fel.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mai asteapta cateva decenii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate peste 40-50 de ani
Sau descarca MPC-HC, apesi tasta D si iti arata niste subtitrari pe care le poti descarca, cauti limba romana si gata

| alyn2014 a răspuns:

VLC, media player.

| anonim_4396 a răspuns (pentru alyn2014):

VLC sigur nu face asta, doar cu niste module, dar nici cu ele nu traduce automat, poate peste 40-50 de ani