| Tentacle111 a întrebat:

Ce filme stiti gen,,The Conjuring", de tip horror?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Este overrated acest film, echivalentul i-ar fi Apartment 1303 (2013),iar asemănător cu el nu știu niciun altul. Dacă nu ai văzut, poți încerca Insidious 1 și 2, Case 39, The Woman In Black, dar fără pretenții de asemănare cu The Conjuring.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39
Insidious 1 si 2
Haunting in connecticut 1 si 2- foarte bune filmele astea

| Public22 a răspuns:

The sinister sau Unborn sunt gen The Conjuring.

| DragosDrDra a răspuns:

Room 1408, Haunted house, Insidious 1 2, casa de ceară,dolls, silentdead, curse of chuky, I am legend, The hobbit(asta e de aventură dar merită văzut)Coșmarul de pe elm street ..stiu mai multe dar nu imi vin in minte acum