| BountyWG a întrebat:

Ce sa am ca ringtone nicusor de la Braila canta tranquila la icomedy-e sau florin salam vs george enescu batalia in rime icomedy-e? Apropo ringtone e la telefon.Imi plac amandoua dar. FUNDA.P.S Scuzati categoria stiu ca trebuia la muzica dar aceasta categorie e cautata

1 răspuns:
| andree21a a răspuns:

Si mie imi plac amandoua.cel mai bine ar fi sa pui prima data una si dupa o perioada sa o schimbiwinking... sper ca ti-am fost de folos