| Seepty a întrebat:

Ce serial imi recomandati sa vizionez dintre Supranatural si Heroes? Sau ziceti voi niste seriale bune ca de exemplu: Lost, Prison Break, John Doe.
Multumesc!

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Le-am început pe amândouă, dar m-au plictisit îngrozitor şi m-am oprit după primul sezon.

Alte seriale ar fi Game of Thrones, Hannibal, Sherlock, True Detective.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Urmaresc de ceva timp The Strain si m-a surprins placut :) nu ma asteptam sa imi placa asa mult.

Ti-l recomand!
http://www.imdb.com/title/tt2654620/

| kar1GaNNN a răspuns:

Pai incearca :

Dexter
Game of Thrones
The Walking Dead
Spartacus
The Sopranos
Homeland
Breaking Bad

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

SN!

GoT (Game of Thrones), Suits, Joey

| 49Days a răspuns:

El barco e in genul lost.Un scurt rezumat:toata planeta e acoperita de ape si cei cativa supravietuitori trebuie sa gaseasca 1% pamant.

| anonimaaa01 a răspuns:

Supernatural

| Euzeds a răspuns:

De ce trebuie sa alegi? Uita te la amandoualaughing).
Dar totusi. daca vrei o parere neaparat, eu iti recomand Supernatural.
Vizionare placuta, pentru oricare il vei alegehappy

| rafael96 a răspuns:

Dexter
Game of Thrones
The Walking Dead
Spartacus
The Sopranos
Homeland
Breaking Bad

| mahmy97 a răspuns:

Supenatural e foarte smecher. IN acelasi gen se incadreaza si Teen Wolf. Vampire Diaries e foarte tare. Vizionare placuta

| Nestii a răspuns:

Supernatural! Sper sa-ti placa. :*