| marco42 a întrebat:

cine stie cand va aparea episodu 176 din fairy tail si filmul care a aparut cand o sa fie in romana tradus.Dau funda

Răspuns Câştigător
| marciana a răspuns:

Nu am auzit exact cand va fi episodul 176, dar am auzit discutandu-se pe multe site-uri.Cica trebuie sa mai treaca 6-12 luni pana sa-l difuzeze.In legatura cu filmul, se numeste Preoteasa Phoenix, nu-i asa? Daca da, uite unde-l poti vedea in romana: desenele-copilariei.ro/fairy-tail-filmul-preoteasa-phoenix/

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Nu stiu daca se va continua de la episodul 176, am auzit cum ca va fi o noua serie numita 'Fairy Tail Best'. Cat despre film: http://www.deseneanimeonline.ro/fairy-tail-filmul-preoteasa-phoenix/

| marco42 explică (pentru ピンク):

Mersi de raspuns ti-as da si tie funda dar nu pot

| ピンク a răspuns (pentru marco42):

Nu e nici o problema happy Ma bucur ca ti-am fost de ajutor.