| catalino200 a întrebat:

Cine stie niste filme faine cu catei? sa fie ei rolu principal si sa fie frumosi! ( merg si alea tip desen dar alea tip desen dublate in romana)

10 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/filme/hachiko-a-dogs-story-hachi-44561/
Un film superb...te avertizez ca vei plange.

| catalino200 explică (pentru afrodita3333):

Buna e acolo pe site un film 'cats and dogs, imi dai site de download? iti dau funda

| Crucified a răspuns:

Pai cel mai tare e 101 dalmatieni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"colt alb"

| catalino200 explică:

Am aproape 15 ani nu mai is de desene, mersi oricum, daca as avea grad vas da la toti vot!

| catalino200 explică:

Da fimlu cats and dogs de undel downloadez?

| catalino200 explică:

Cu download link va rog maine reinstalez windows-ul si azi numi merg aplicatiile... va rog cu download link, ca le deschid in windows media player!

| Christin1999 a răspuns:

101 dalmatieni