| BaiatulAnonim1234 a întrebat:

Daca v-ati uitat la Filmul Aliens Vs. Predator ce ati alege? Extraterestri sau Predatori? Si De Ce? Astept Raspunsuri

11 răspunsuri:
| dianaandra1467 a răspuns:

Predatori, pentru că sunt oamenii cei buni și eu știam că lumea apreciază lucrurile pozitive, nu-i așa? Ei mereu apără, și salvează, și se luptă și chestii de genul pentru lume riscându-și ei viața. Îmm, da. ^ ^.
Succes.

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru dianaandra1467):

Predatorii nu sunt Oameni!

| dianaandra1467 a răspuns (pentru BaiatulAnonim1234):

Mda, știu. dar eu mereu zic oameni. cum vreiai să zic, animalele bune? mai bine ziceam persoanajele

| BaiatulAnonim1234 explică (pentru dianaandra1467):

Nu mai bine spuneai creaturi-le!

| greyhound a răspuns:

Predatorii. Au onoare, domne!

| deeadeea111 a răspuns:

Predatorul

| TeddyPaul a răspuns:

Predatorul pentru ca au rol POZITIV!(apara universul de aliens)

| Lionsgate a răspuns:

Predator, daca nu erau inchisi in inchisoare erau de neoprit, ati vazut ce repede se inmulteau, si cum scuipau acid, fara nici o sansa predator daca erau liberi toti.

| TempusVernum a răspuns:

Predatorul, pentru arsenalul lui impresionant de arme/tehnologii. Si pentru faptul ca vaneaza inteligent. Insa filmele Alien(seria), raportandu-ma la calitate, sunt mult mai bune decat filmele cu Predatori, mai ales AvP-urile. Horror-uri adevarate!

| RedStyle950 a răspuns:

Extraterestri...Nu am un motiv anume, doar ma fascineaza "lumea" extraterestrilor.

| dciLaur a răspuns:

In primul rand Predatorii (in Seria Predator) ne folosesc ca pe niste trofee, iar seria.vs Alien ei ne folosesc pentru a creea Alien-ii dar totusi tot ei ne scapa! deci votez cu Predatori!