| PRTAWL a întrebat:

Dau Funda.Am nevoie de cineva care are simtul umorului si ma poate ajuta la un serial de comedie cu idei. Povestea si personajele le am mai imi trebuie idei amuzante. Cine are idei poate contribui cu mine la serial. Cum se numeste serialul spun celui care pare interesat. Dau si FUNDA

1 răspuns:
| tavas a răspuns:

Salut te gandesti la un desen anmat sa-l postezi pe youtube si sa fie ff amuzant la fel ca "RObotzi"?
Daca da sau nu trimite-mi la adresa asta:yluzo_ew_by_me
am idei multe! de fapt am vrut sa fac unu dar nu le am cu animatia happy