| HaKa93 a întrebat:

de curand s-a terminat serialul Spartacus(un serial fff reusit) si nu stiu la ce sa ma uit. nu pot sa astept sa apara cate un episod din Hannibal sau din DaVinci's demons, iar de aceea va intreb daca stiti un serial destul de bun care sa ma fascineze, sa imi capteze atentia...gen si Lie to Me.

Ofer funda la cel mai bun serial insa as dori si o mica descriere in care sa imi spuneti de ce va place.
Multumesc mult

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Da,pacat ca s a terminat Spartacus,seriale ar fi multe la care sa te poti uita, incearca The mentalist, Supernatural, The walking dead, Fringe

| meli120 a răspuns:

Secret Circle-o poveste gen supernaturala, si cu predestinarile lor si cu obstacolele care continua sa le intampanine acei prieteni cu puteri impotriva demonilor si a multor creaturi, desi se termina la ep 22, oprinduse din cauza ratingului redus
Vampire Diaries-deoarece ia o intorsatura ciudata si neasteptata, niciodata stiind cu care o sa ramana Elene, osciland intre Damon si Stefan
pretty little liars-tot misterul care te tine in suspans si care se descopera pe etape...te tine cu sufletul la gura pana in ultimul minut
Gossip girl- o poveste de dragoste in care nu conteaza daca esti bogat sau sarac, dragostea nu tine cont de asta desi ii gen de adolescenti.un serial obisnuit desi apreciat de multi
Prison Break- nu m-am uitat dar face multa valva printre iubitori de actiune (mi se pare ca asta ar fi genul tau, am vaga impresie si de aia zic) si multi baieti vizionandul

| Ady_6190 a răspuns:

Game of Thrones