| anonim_4396 a întrebat:

Era mai demult un film pe care l-am vazut la televizor cand eram la bunica. Daca nu ma insel, era acum 2 ani, tot vara. Era cu o gorila foarte, foarte mare si din cate tin minte, o chema ceva cu "j" (numele filmului era numele gorilei) Joe, Jet sau ceva de genul, stiu ca era un nume scurt. Avea si o stapana, era blonda din cate tin minte. Stiu ca era un film trist, ca am plans la final. Exista vreo sansa sa-l regasesc?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| DarkChocolate94 a răspuns:

King kong sau gorila joe se numea parca. Cauta pe net si-l vei gasi sigur.