| Andrei199999 a întrebat:

Salut TPU,era un film in care un baiat s-a trezit intr un spital singur,bagat la perfuzii,iar in acel spital nu era nimeni,a plecat pe drum,unde nici acolo nu era nimeni,a ajuns intr o biserica unde cineva se ruga acolo, si din senin a fost atacat de niste creaturi.Va rog din suflet sa mi spuneti cum se numeste filmul,

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi suna a primul sezon din The Walking Dead... dar nu sunt sigur pentru ca seamana cu mai multe filme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca "Scapat din Iad". Cauta pe youtube. Vezi ca e cu subtitrare in romana. Sau cauta pe google.

Răspuns utilizator avertizat