| Raileanu_Olguta_2000 a întrebat:

Imi dati si mine niste filme tari de vizionat cu familia? De dorit ceva american! Multumesc!

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Gen, ceva?

| sierra1 a răspuns:

Comedy și romance ai lista mai jos
https://www.imdb.com/......arch/title

| NLS a răspuns:

Yours, Mine & Ours (2005)

The Magic of Belle Isle

Letters to God

| Sn4k3 a răspuns:

Jumanji
The Rundown
National Treasure 1, 2
Pirates of Caribbean 1-5
Clash Of Titans/Wrath of Titans
Gladiator
Baby Driver.
Spune ce gen sau da niste exemple daca vrei altele.

| Lostlyric a răspuns:

The Kid (1921), E.T. the Extra-Terrestrial (1982), Hugo (2011), Hachi: A Dog's Tale (2009), Jumanji (1995), Bean (1997), Mrs. Doubtfire (1993), The Wizard of Oz (1939), It's-a Wonderful Life (1946), Mary Poppins (1964), Mr. Bean's Holiday (2007).
L'aile ou la cuisse (1976) - chiar daca este francez. Cred ca filmele cu Louis de Funès se potrivesc foarte bine in momente cu familia.
The Karate Kid (1984), Maleficent (2014), Night at the Museum (2006), Pee-wee's Big Adventure (1985), Seria The Chronicles of Narnia, Marley & Me (2008), Mamma Mia! (2008), Charlie and the Chocolate Factory (2005), Labyrinth (1986),Doctor Dolittle (1998), Alice in Wonderland (2010), A Series of Unfortunate Events (2004) si Seria Harry Potter hehe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Charade (1963)

| TailorM a răspuns:

Hachiko (dupa intamplare adevarata)
Sau daca vreti ceva mai amuzant recomand Jumaji (2017)
Totodata recomand si animatii foarte faine de vazut cu familia:
The Croods
Zootopia
Coco
Eu in totdeauna verific nota filmului pe www.imdb.com
Daca are peste 7, merita vazut filmul/animatia.
Vizionare placuta!