| BCosmin14 a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un serial pe v-play... sa fie actiune cu comedie sau drama... nu horror si neaparat actiune happy

Răspuns Câştigător
| darko13 a răspuns:

Dexter sau Prison Break...Ambele extraordinare.

3 răspunsuri:
| Addah a răspuns:

Teen Wolf, Nikita, Prison Break, Supernatural, The Secret Circle, Lost Girl, Doctor Who, Heroes, Moonlight, Blood Ties, The vampire Diaries.
Pe astea le-am vazut eu si cred ca merg genului. Sunt bune toate. Majoritatea sunt Sf, dar merita. happy

| biutsa22 a răspuns:

Teen wolf! si actiune si comedie si drama si dragoste. e super happy

| anonim3990000 a răspuns:

Sall incearca si tu saga amurg -echipasa noua, zori de zi ect e belea filmu si e cu actiune varcolaci, vampiru cu puteri super. fundita!happy