| cecilika a întrebat:

imi propuneti va rog niste seriale cu vampiri inafara de Vampire diaries...pentu cel mai bun raspuns fundita
P.S-explicati pe scurt cam despre ce este serialul...multumesc

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Originals,Hemlock Grove, True Blood, Being Human, Buffy The Vampire Slayer, From Dusk Till Dawn (2014 - cu serpents), Dracula (2013)

2 răspunsuri:
| Adinnaaaa a răspuns:

Teen Wolf (este cu varcolaci, ii mortal, iubesc serialul asta. Este vorba de un adolescent care este muscat de un Alpha si devine varcolac, etc. Nu vreau sa iti dau mai multe detalii ca o sa stric serialul, uita-te ca merita). Vizionare placuta! happy

| Elena_Lavinia_1997_D3x5 a răspuns:

Buffy the vampire Slayer;) E un serial super...http://www.hulu.com/buffy-the-vampire-slayer aici poti sa vezi toate episoadele. funda?