| roximm a întrebat:

Imi puteti recomanda filme thriller sau de actiune care v-au placut si se difuzeaza acum pe hbo go?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Baby Driver
The Accountant
War Dogs
Hunter's Prayer
Unstoppable
The Mountain Between Us
The Lone Ranger
The Dark Tower
The Maze Runner 3
Wonder Woman
King Arthur: Legend of The Sword. Cam astea sunt filmele de actiune care merita vizionate.
La seriale: Game of Thrones si Taboo merita vizionate.

| roximm explică (pentru Sn4k3):

Multumesc, am vazut cateva filme din lista, plus game of thrones si taboo, chiar merita

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Minority report, genial
Iar altele care nu stiu daca sunt pe hbo: the ninth gate, nick of time, the call, spectre, tacerea mieilor, the sixth sense.

| Panamax a răspuns:

Filme vechi si urate pe hbo go.
Netflix sta ceva mai bine.

| omulcuraspunsul1505 a răspuns:

Nu stiu daca se difuzeaza dar mie mi-a placut "Casa de sticla", "Sezon de vanatoare".