| AvatarPanda a întrebat:

Salut TPU. Îmi puteți recomanda niște filme de animație vechi, de preferat 2D?
p.s. în afară anime-uri.

4 răspunsuri:
| danpopa777 a răspuns:

"Dincolo de hotarul gradinii" cel mai bun, trebuie să l vezi neapărat, e top, nu e exista altul mai bun, il gasesti pe siteu ala kimdesene, parca asa era. vizionare placuta boss

| AvatarPanda explică (pentru danpopa777):

L-am revăzut cam acum trei luni. Dar poate o să-l mai văd odată, mulțumesc pentru răspuns.

| LukaSkill a răspuns:

Open Season. Mi-a plăcut foarte mult, dacă nu le-ai văzut cred ca merita