| MyhayGabytz a întrebat:

Imi puteti sa imi spuneti, daca stiti cand apare sau daca a aparut "Naruto Shippuden Movie 8"?

2 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Cred ca vrei sa spui "Naruto Shippuden Movie 7". Inca nu a aparut, anul asta trebuie sa apara in cinema in Japonia. Iar in anul 2015 apare varianta DVD\Blu-ray cu subtitrare in engleza. Implicit va aparea online cu sub in engleza si la scurt timp si cea in romana.

| xBlackB0y a răspuns:

Pai "Naruto Shippuden Movie 8" nu a aparut inca, poti sa-l cauti si pe google ca tot nu gasesti de el